featured

E3 2022 için şok eden iptal kararı!

Her yıl düzenlenen ve yeni oyunlara sahne olan E3 fuarı, bugüne kadar bizi sayısız dev oyunla tanıştırdı. Pandemi nedeniyle gidişatı aksasa da hayatın büyük oranda normale dönmesiyle bu yıl bir E3 fuarını göreceğimize kesin gözüyle bakıyorduk. Ancak gelen açıklamaya göre bu yıl E3 2022 fuarı gerçekleşmeyecek.

E3 2022 fuarı tamamen iptal edildi

Son iki yıldır pandeminin koşullarından dolayı sanal olarak gerçekleşen E3 fuarının bu yıl fiziksel ortamda gerçekleşeceği düşünülüyordu. Zaten MWC gibi diğer ünlü fuarlara bu yıl yüzlerce insan fiziksel ortamda katılım gösterebilmişti. Ancak açıklanan karara göre E3 2022, hem fiziksel hem de online olarak bu yıl gerçekleşmiyor.

Gelen resmi açıklamaya göre fuarın koordinatörü ESA, bu yılı pas geçerek gelecek yıl daha sağlam bir şekilde oyuncuları buluşturmaya odaklanacak.

“Gelecek yaz tüm enerjimizi ve kaynaklarımızı yeniden canlandırılmış bir fiziksel ve dijital E3 deneyimi sunmaya adayacağız. İster gösteri alanından ister en sevdiğiniz cihazlardan keyif alın, 2023 vitrini topluluğu, medyayı ve endüstriyi tamamen bir araya getirecek. yeni format ve interaktif deneyim.

Bu yılın başında gelen bir açıklama, etkinliğin çevrimiçi ortamda gerçekleşeceğini söylemişti. Görünüşe göre ESA bu karardan vazgeçerek enerjisini sonraki yıla saklamayı tercih ediyor. Zaten son yıllarda oyun şirketleri kendi etkinliklerini düzenlemekten daha çok hoşlandığı için E3’ün bir kez daha kan kaybedeceğini öngörebiliriz.

Kaynak: Shiftdelete

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Bulvar Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!